راه حل مقابله با درد ارتودنسی

راه حل مقابله با درد ارتودنسی

  •  موم دندان(مایع بین براکت و دندان)

متخصص ارتودنسی شما ممکن است استفاده از موم دندانی محکم و کشش را توصیه کند ، که می توانید در قسمت های سخت و فی بندهای خود استفاده کنید. این باعث می شود اصطکاک و ساییدگی در برابر قسمتهای حساس دهان شما به حداقل برسد. همچنین باعث کاهش درد خواهد شد.

بیشتر بخوانید: آیا لمینت دندان درد دارد؟ آیا لمینت دندان دائمی است؟ مراقبت و نگهداری از لمینت دندان، لمینت بهتر است یا کامپوزیت

 

 

  •  بی حسی دهان

بی حسی دهانی مانند Anbesol و Orajel می تواند با استفاده از یک سواب پنبه یا انگشت شما روی دندان ها و لثه های حساس شما اعمال شود. بی حسی دهان و دندانها لثه ها و دندان ها را بی حس می کند ، بنابراین شما احساس درد و ناراحتی در جابجایی دندان ها نمی کنید.

  •  بسته یخ

یخ زدن ناحیه می تواند التهاب را به حداقل برساند و بی حسی دهان را ایجاد کند و باعث تسکین درد می شود. برای رهایی از درد در براکت ها ، یک بسته یخ یا بسته ژل را بیرون دهان خود بمالید.

  •  آبکشی گرم

غرغره کردن با آب نمک گرم می تواند از زخم ها یا بریدگی های دهان ناشی از براکت ها تسکین یابد.

  •  ماساژ لثه

لثه های خود را به آرامی با هر یک از انگشتان خود بشویید. اگر به ورم خورده باشد ، به شما کمک می کند تا لثه خود را شل کنید.

بیشتر بخوانید: چرا کامپوزیت انجام دهیم؟ همه چیز درباره ی کامپوزیت ونیر، طول عمر کامپوزیت دندان

 

  •  حلقه های مسدود شده یخ زده

حلقه های دندان می تواند ابزاری بسیار مؤثر برای مقابله با درد براکت باشد. می توانید حلقه مسدود شده یخ زده را جوید و حرکت آن را به مکان هایی که بیشترین صدمه را وارد کنید ، ادامه دهید. به تدریج ، حلقه دندان مسدود شده درد را کاهش می دهد.

ارتودنسی مزایای زیادی را ارائه می دهد و ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند برای شما باشد. آنها می توانند به ارزش هر درمان ارتودنسی بیفزایند و چیزی بیش از یک لبخند زیبا به شما هدیه دهند.

دیگر روشهای دندانپزشکی زیبایی مانند کامپوزیت دندان و لمینت درد کمتری نسبت به ایمپلنت و ارتودنسی دارند. کامپوزیت ونیر به دلیل نداشتن مرحله تراش دندان کاملا بدون درد است.

https://flo.health/menstrual-cycle/lifestyle/hygiene-and-beauty/benefits-of-braces


کلبه ی زیبایی دندان ,دهان ,کامپوزیت ,ارتودنسی ,لمینت ,براکت ,کامپوزیت دندان ,لمینت دندان ,بیشتر بخوانید

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهرزاد امیرخانی almassite دانلود طرفداران علی سورنا بلیط هواپیما سفرمی دانلود نوحه موضوعات عمومی عکاسی مدلینگ دهیاری کشف پاسخنامه کتاب جویا مجد دانلود اهنگ قید تموم دنیارو به خاطرچشات زدم با هرکی که میل تو نبود رابطمو بهم زدم انشای صفحه ۷۶دوازدهم دانلود اهنگ داره چشمات کار میده دستم آهای خانوم با شما هستم کاشکی یکمی کاشکی ، فکر من باشی اصلا حال دلم خوش نیس کشتی منو تو کشتی دیوونه عاشقتم دیوونه که فحش نیست دانلود اهنگ از اونور دندونا سفید از اونور جیب پر دانلودهاتگرامبرایاندروید دفاع ازمیهن سهیلامشبنیابیرونهتیده سادات پلیمر البرز رباعی های امروز درس نهم پایه یازدهم