مراقبت و نگهداری لمینت دندان

مراقبت و نگهداری از لمینت دندان

لمینت قطعات نازکی از پرسلن است که برای بازآفرینی ظاهر طبیعی دندانها استفاده می شود. ونها می توانند لبخندهای زیبایی ایجاد کنند ، با این حال ، آنها هنوز هم در معرض آسیب قرار می گیرند که غالباً در معرض عادت های بد و مراقبت دهانی ضعیف هستند و در صورت عدم مراقبت صحیح می توانند به مرور زمان شکسته و شکست بخورند.

حفظ لمینت دندان تفاوت چندانی با مراقبت از دندانهای طبیعی ندارد. برخی اقدامات احتیاطی ساده تنها مواردی است که باید انجام شود تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به خوبی پیش می رود.

بیشتر بخوانید: کامپوزیت در سنین پایین، چرا کامپوزیت انجام دهیم؟ طول عمر کامپوزیت دندان، انواع کامپوزیت دندان

 

لثه و دندان سالم

تمیز نگه داشتن دندان ها و لثه ها اگر می خواهید روکش های شما به واقع ماندگار باشد بسیار مهم است. با مسواک زدن معمول و نخ دندان ، با آنها مانند دندانهای اصلی خود رفتار کنید. استفاده از خمیردندان فلوراید غیر ساینده معمولاً توسط متخصص دندانپزشکی شما پیشنهاد می شود. از نخوردن لمینیت های خود با نخ دندان یا مسواک نترسید

جویدن و آب نبات های سخت

هرگونه نیروی شدید ممکن است باعث شکسته شدن و جدا شدن لمینت دندان از دندانها شود. به خصوص با غذاهایی مانند آجیل و هویج احتیاط کنید و هرگز روی استخوان ها ، آب نبات های سخت یا موارد مشابه جوید. توصیه می کنیم از هر نوع آدامس استفاده کنید.

سنگ زنی دندان / بروکسیسم

سنگ زنی دندان نسبت به شرایط عادی عملکردی استرس بسیار بیشتری را روی دندان ها ایجاد می کند. اگر برویشیسم مشکلی است ، ما می توانیم شما را با یک محافظ گزش که در شب می پوشید ، مناسب کنیم تا از فشار دندان ها و روکش های خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ترمیم دندان شکسته، آیا لمینت دندان درد دارد؟ روشهای مراقبت از کامپوزیت دندان، آیا لمینت دندان دائمی است؟

از قرار ملاقات ها رد نشوید

به طور کلی یک هفته پس از قرارگیری ونیرها از شما خواسته می شود برای ارزیابی درمان به مطب دندانپزشکی برگردید. این بازدید به دندانپزشک شما این امکان را می دهد که محل قرارگیری لمینیت ها ، پاسخ بافت لثه را ارزیابی کرده و به سؤالات شما در مورد لبخند جدید خود پاسخ دهد. تعمیر و نگهداری منظم و معاینات دندانپزشکی به شما توصیه می شود تا روکش و سلامت دهان و دندان شما بطور دوره ای بررسی شود.

هر کس با لمینت دندان پوشیده است ، پس از آن باید به طور مرتب برای امتحانات و تمیز کردن برگردد. این به ما امکان می دهد تا قبل از اینکه اوضاع از دست نرود ، علائم شکست احتمالی را کشف کنیم. معمولاً می توان لکه ها را جدا کرد یا به روکش مجدداً وصل کرد ، اما اگر کسی شکسته شود یا لثه شما فروکش کند ، جایگزینی ممکن است تنها گزینه شما باشد.

https://www.dentalartsofcherryhills.com/6-maintenance-steps-long-lasting-porcelain-veneers/


کلبه ی زیبایی دندان ,لمینت ,مراقبت ,کامپوزیت ,روکش ,استفاده ,لمینت دندان ,استفاده کنید ,بیشتر بخوانید ,کامپوزیت دندان،

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

میهن استور test بصیرت bina holding جدیدترین نرم افزارهای روز دنیا نرم افزار کده بهرتین سایت تفریحی عرضه نرم افزار های اورجینال فروش فلزیاب تصویری09197977577 دانلود فیلم و سریال جدید چرا موبو گرام قطع ایت لوازم تحریر فانتزی کاج دانلود آهنگ ا مفتایی فراموشت کنم عسلی تو گوش من حرف میزنی صدات میاد فیلم ترکی هانده ارچل دیوانه در کلاس درس دانشگاه کلید ازمون ۲۲دی قلم چی اهنگ مهدی صاد خیال اپارات فیلم باغ شهاب سنگ قسمت دوم دانلود برای دسکتاب اموزشخمیرپیتزاهمراهبااپارات